Ares Tüketici Elektroniği - Kurumsal

Ares Tüketici Elektroniği Pazarlama San. Ve Ticaret A.Ş. olarak 2014 yılı Ocak ayında kurulduk.
Hem yerel hem de küresel tüketici elektroniği ve teknoloji pazarında, satış kanalları ile bayi iletişimi konularında ortalama 20 yıla dayanan sektör deneyimi olan güçlü bir ekibi bir araya getirdik.
Misyonumuz, dünyanın önde gelen markalarından edindiğimiz deneyim ile bu gün yine tüketici elektroniğinde bir dünya devi olan LG markasının iş ortağı olarak, Ege ve Akdeniz bölge distribütörlüğü hizmetini iş ortaklarımıza en kaliteli şekilde sunabilmektir.
Vizyonumuz, uzun yıllara dayanan sektörel deneyimlerimizden yola çıkarak Türkiye genelinde, tüketicileri küresel ve yerel markalı ürünlerle bir araya getirerek, sektörün en güvenilen ve tercih edilen distribütörü olmaktır.
Kısa sürede sektörün Türkiye genelinde tanınan ve referans alınan Firması olma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemekteyiz.

VERİMLİLİK ve ETKİNLİK

Tüm faaliyetlerde proaktif davranarak fırsatları başarıya dönüştürmek; verimli, kaynakların etkin kullanıldığı, karlı bir şirket olmak.

KALİTE ve Sonuç Odaklılık

Ürün ve hizmetleri, evrensel standartlarda; planlanan zaman, kalite ve maliyetlerde sunmak. Belirlenen hedeflere; ölçülebilir, izlenebilir parametreler yoluyla iş sonuçlarıyla ilişkilendirerek ulaşmak.

Şeffaflık

Demokratik yönetim tarzını benimseyerek çalışanların yönetim ve karar süreçlerine etkin ve yetkin katılımını sağlamak.

Çalışan ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerini varlık nedeni olarak görmek, onlara katma değerli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak. Çalışanlarının gurur duyduğu ve geleceğe güvenle baktığı bir kurum olmak.